De Sutter" stuurt incompetent en onvoldoende opgeleide technici die onze alarm installatie hebben laten disfunctioneren tijdens onderhoud. Vervolgens hebben ze de oneerlijkheid om u de kosten van hun foutieve interventie in rekening te brengen. Na onze weigering om voor hun fouten te betalen, durven ze ons nog te bedreigen met het inschakelen van een incassobureau, ondanks het feit dat wij goede klanten zijn die altijd onze facturen hebben betaald. Natuurlijk hebben we onmiddellijk ons jaarlijks onderhoudscontract opgezegd. Schandalig! Vermijd dit bedrijf!
Business klant Sint-Lievens-Houtemmore than 2 years ago
5
Professioneel bedrijf met topservice! Goede analyse van de behoefte, steeds bereikbaar en vriendelijke service. Een aanrader voor uw telefonie, bekabeling en beveiliging.
verhegkoenmore than 2 years ago
3
Bij De Sutter Electronics NV dat gelegen is in Grotenberge kan je bereiken via een grote openbare parking. De Sutter heeft een mooi winkel waar je steeds terecht kan voor electro, telefonie en allerhande dingen in verband met beveiliging. Het personeel is heel vriendelijk en vlot in omgang